Дизайн інтер'єру

Професійний дизайн інтер'єру - це оптимальний баланс ціни і якості. Досвідчений дизайнер інтер'єру знає багато ньюансів, які можна обійти, уникаючи помилок. Ми реалізовуємо Ваші потреби у дизайн проекті інтер'єру, оптимізуючи витрати на ремонтно-будівельні роботи, проводимо розрахунок необхідних матеріалів, а також створюємо варіанти дизайну інтер’єру візуально, не вдаючись до переробок на об’єкті та додаткових витрат. Широке портфоліо наших робіт - показник професійності та гнучкості рішень дизайну інтер'єру для різних потреб та бюджету. Розроблені три пакети послуг : Технічний проект дизайну інтер'єру, Стиль та Індивідуальний проект дизайну інтер'єру.

Зв'язатись з нами Дізнатись ціну Відео проєктів

Ми працюємо на відновлення і Перемогу України! Все, що візуалізовано і накреслено стає реальністю. Тому ми стоїмо в строю і так буде завжди! Кожен проєкт це перераховані 15% в благодійний фонд Union of Angels Це збережені робочі місця, сплачені податки, кругообіг коштів. Разом до Перемоги!

пакети послуг

Технічний дизайн інтер'єру

Це інструкція для Вашого ремонту, що дозволяє повністю розуміти як повинен виконуватися ремонт і що в результаті повинно вийти з технічної сторони.

Детальніше

Стиль дизайн інтер'єру

Ви чітко розумієте, який бажаєте дизайн інтер'єру? Ми розкриємо Ваші потреби у дизайні Вашого житла та дамо розгорнуту відповідь Вашим побажанням.

Детальніше

Індивідуальний дизайн інтер'єру

Індивідуальний дизайн інтер'єру – це глибоко продумана кожна дрібниця інтер’єру, враховуючи усі потреби та інтереси сім’ї.

Детальніше

Послуга "Під ключ", реалізація дизайн інтер'єру

Ефективний менеджмент для реалізації Вашого ремонту

Детальніше

портфоліо

Етапи проекту дизайну інтер'єру.

Що в нього входить та з чого все починається, а найцікавіше — чим закінчується!

Якомога детальніший опис побажань.

Це основний етап, з якого все починається. Досвідчений дизайнер інтер'єру, звичайно, запропонує кілька різних варіантів дизайну. Проте для того, щоб він міг створити інтер'єр індивідуально для конкретного замовника, йому знадобиться детальна інформація. Адже дизайн інтер'єру - це сумісна творча робота дизайнера та господарів житла.

Яка інформація знадобиться дизайнеру інтер'єрів.

Для того, щоб створити для Вас оптимальний дизайн житлового простору, дизайнеру необхідно знати:

 • Побажання за кількістю і типом меблів в кожній із зон житла (кімнати, коридoр, кухня, ванна й тд);

 • Розпорядок дня абсолютно всіх членів родини;

 • Фотографії дизайнів інтер'єру, які візуально дуже подобаються і які не подобаються взагалі;

 • Побажання щодо технічних особливостей ( вентиляція, сигналізація «розумний дім» тощо);

 • Бюджет на ремонт.

Узгодження всіх цих моментів — це основа початку роботи над проектом. Якщо виникли протиріччя, наприклад, побажання замовника виходять за рамки виділеного бюджету, досвідчений дизайнер інтер'єру завжди може підказати, який варіант можливий для реалізації за таку суму, а який — ні. На основі цих даних дизайнер створить не абстранктно зручний шаблонний план, а комфортний простір індивідуально для замовника з урахуванням всіх його потреб.

Що відбувається на етапі планування

Планування проекту — це 2D креслення квартири, які показують розташування стін та меблів, з урахуванням інформації замовника щодо його потреб та побажань, розпорядку дня всіх членів родини, вимоги до меблів, тобто уся інформація що була надана дизайнеру. Саме на стадії планування дизайнер закладе ті самі розміри меблів, які підійдуть під ваш бюджет. Дизайнер інтер'єру повинен знайти оптимальний баланс ціни і якості. Саме дизайнер знає багато ньюансів, які можна обійти, уникаючи помилок. Наприклад, що зайві 10 см кухні можуть збільшити її вартість до 40%

Візуалізація проекту дизайну

Це 3D-фотореалістичне зображення дизайну інтер'єру в об'ємі на основі плану, ціль якого, якомога точно показати матеріали оздоблень та меблів. Тому якщо навіть в процесі відбудуться зміни, можна буде з легкістю підібрати подібні матеріали.

Робочий проект

Технічна документація (креслення для ремонту) - це максимально детальний проект для підрядників з кресленнями, специфікаціями, розгортками, розрізами, прорахунками.

Що конкретніше включає в себе робочий проект
 • План розміщення меблів;

 • План демонтажу;

 • План перегородок;

 • Схеми розташування розеток, освітлення;

 • План стелі;

 • Розгортки стін;

 • Креслення індивідуальних декоративних елементів інтер'єру;

 • Специфікації декоративних матеріалів

Дизайнери інтер'єру let's design – це оптимізація часу, бюджету та комунікацій між майстрами та успішною реалізацією задумів та бажань замовника!