Дизайнер інтер'єру, проектування будинків.

Історія нашої діяльності почалась у 2013 році. Поєднавши свій досвід у дизайні інтер'єру та архітектури у першому проекті, ми впевнились, що вміємо зрозуміти вимоги клієнта, дати кваліфіковану пораду та успішно реалізувати ідеї в життя.

В основі нашої роботи як дизайнера інтер'єру та архітектури закладений фундамент відповідальності. На цій основі і працюємо, намагаючись вносити в буденність щось нове, красиве та надійне, що дарує радість нашим клієнтам. Кожен наш клієнт переконується, що ремонт — це не проблема. Це наша робота, як дизайнера. Ми працюємо, щоб мрії здійснювались!

Зв'язатись з нами

about

Студія дизайну інтер'єру та архітектури

Розробка дизайн-проектів для нас не лише буденна робота. Ми розуміємо, що для кожного Замовника це певний відповідальний і хвилюючий етап у житті. Кожен з нас прагне зробити своє житло комфортним і РАЦІОНАЛЬНО використати ресурси. До цього прагнемо і ми як виконавці. Тому до кожного проекту ми підходимо ІНДИВІДУАЛЬНО, і готові ГАРАНТУВАТИ свій професіоналізм та якість наших дизайн-проектів..Дизайнер інтер'єру та архітектури — це можливість візуалізувати проект, що задає основні стильові особливості приміщення, втілює вимоги і побажання клієнта, враховуючи при цьому технічні і технологічні сторони в подальшому проектуванні, предметному наповненні внутрішнього простору.

Наші Партнери

ЛеоКераміка

Арія Україна

Paulo Rossi

Bicolor

КолірБуд

Етапи співпраці

Зустріч | Обміри

Знайомство, обговорення побажань та пропозицій. Виїзд на об'єкт, обміри.

Планування | 14 днів

Розробка декількох різних варіантів планування, в залежності від можливостей приміщення та Ваших потреб.

Концепт-дизайн проекту

Огляд інтер'єрів, декоративних матеріалів, каталогів, підбір деталей інтер'єру разом із дизайнером, відповідно до побажань та бюджету.

Візуалізація | 30 днів

Розробка детальних візуалізацій інтер'єру - стилізоване облаштування, меблювання, освітлення та оздоблення.

Робочий проект | 15 днів

Розробка пакету детальних робочих креслень.

Супровід дизайнера

Налагоджена комунікація з підрядником, що вебе об'єкт, підбір матеріалів.

дизайнер інтер'єру львів - студія let's design

Замовити дзвінок