breathe

Дизайнер інтер'єру

Історія нашої діяльності почалась у 2013 році. Поєднавши свій досвід дизайнера інтер'єру та архітектора у першому проекті, ми впевнились, що вміємо зрозуміти вимоги Клієнта, дати кваліфіковану пораду та успішно реалізувати ідеї в життя. Ми команда дизайнерів та справжніх поціновувачів свого ремесла, які пристрасно вірять, що всі повинні мати продумане середовище, яке живить і підтримує їхнє життя.

В основі нашої роботи як дизайнера інтер'єру та архітектури закладений фундамент відповідальності.Для нас робота над дизайн-проектом - це унікальний динамічний процес, під час якого дизайнер допомагає Клієнту використовувати свої ресурси та влаштувати інтер'єр свого житла чи офісу в позитивному напрямі і актуалізувати потенціал свого простору. Завдяки творчим ідеям та спеціально організованому процесу ми досягаємо поставлених завдань. Кожен наш клієнт переконується, що ремонт — це не проблема. Це наша робота, як дизайнера. Ми працюємо, щоб мрії здійснювались!

Зв'язатись з нами

about

Студія дизайну інтер'єру та архітектури

Розробка дизайн-проектів для нас не лише буденна робота. Ми розуміємо, що для кожного Замовника це певний відповідальний і хвилюючий етап у житті. Кожен з нас прагне зробити своє житло комфортним і РАЦІОНАЛЬНО використати ресурси. До цього прагнемо і ми як виконавці. Тому до кожного проекту ми підходимо ІНДИВІДУАЛЬНО, і готові ГАРАНТУВАТИ свій професіоналізм та якість наших дизайн-проектів..Дизайнер інтер'єру та архітектури — це можливість візуалізувати проект, що задає основні стильові особливості приміщення, втілює вимоги і побажання клієнта, враховуючи при цьому технічні і технологічні сторони в подальшому проектуванні, предметному наповненні внутрішнього простору.

Ми команда дизайнерів та справжніх поціновувачів свого ремесла, які пристрасно вірять, що всі повинні мати продумане середовище, яке доповнює і підтримує їх життя.

Team

CEO

CEO co-founder, дизайнер, професійний стаж 10 років

Юлія Подолець

CEO co-founder, архітектор, професійний стаж 10 років

Віталій Литвин

Designers

Дизайнер, візуалізатор

Володимир Баландюх

Дизайнер, візуалізатор

Віталій Красуцький

Architects

Архітектор

Надія Карвацька

Архітектор

Катерина Кубай

Архітектор

Юля Терлецька

dream

Завдяки творчим ідеям та спеціально організованому процесу ми досягаємо поставлених завдань!

Наші Партнери

ЛеоКераміка

Арія Україна

Paulo Rossi

Bicolor

КолірБуд

IT Club

Textile Boutique

Pikart lights

Grand Door Factory

In-Ext

Замовити дзвінок