interior

Технічний дизайн інтер'єру

Технічний дизайн – це інструкція для Вашого ремонту: розробляється уся необхідна робоча документація без візуалізації. Технічний дизайн-проект дозволить Вам ефективно використати площу житла, оптимізувати витрати на матеріали, побудувати кращу комунікацію із виконавцями ремонту. Технічний дизайн інтер'єру - це чітка послідовність етапів ремонту. Наш технінчний дизайн включає також супровід дизайнера, який допоможе Вам підібрати основні матеріали без візуалізації та отримати партнерські знижки.

Що включає технічний дизайн-проект?

Варіанти планування

Декілька різних варіантів планування, в залежності від можливостей приміщення та Ваших потреб.

3-D макет

дає змогу побачити конфігурацію меблів та декоративних матеріалів.

Робочий проект

Робочий проект – детальні робочі креслення.

Супровід дизайнера

Підбір декоративних матеріалів для підлоги та стін, підбір сантехніки, підбір освітлення, підбір меблів, обговорення та передача Робочого проекту Виконробу. Додаткові консультації щодо проєкту\виїзд на об'єкт - 1000 грн.

Технічний дизайн-проект - це вражаючі функціональні видозміни приміщення, які дозволять ефективно використати усю площу житла

В ході підбору матеріалів формується вигляд інтер'єру

портфоліо

Маючи на руках технічний робочий проект із усіма замірами, розрахунками, планом розташування та підбором матеріалів - Ви зможете легко і зручно реалізувати якісний ремонт!