interior

Індивідуальний дизайн інтер'єру житла

В ідеалі кожне житло повинно мати унікальний дизайн інтер’єру, адже усі люди унікальні. На цьому і базується індивідуальний дизайн – розробка функціональності та естетичності приміщення, враховуючи унікальність кожного члена сім’ї. Розробка індивідуального простору дизайнер інтер'єру враховує кожну деталь: у Вас велика сім’я і можливо вам потрібна додаткова душова при спальні. Ви часто берете роботу додому, тому потрібна робоча зона. Ви високого зросту, отже потрібен стіл відповідної висоти. До Вас часто приходять друзі, можливо Вам підійде кухня-студія. Для того, щоб підмітити усі деталі для комфортного життя Вам потрібен дизайнер інтер'єру.

Довірте образ Вашого житла нам! Ми створимо продумане комфортне середовище окремо для кожного, зберігаючи гармонію та цілісність усього житлового простору.

Оптимальне планування

Функціональне використання житлової площі.

Візуалізація

Дизайнер інтер'єру запропонує унікальні рішення, розробка індивідуальних предментів інтер'єру (до 70%)

Робочий проект

Уся необхідна робоча документація для чіткої реалізації проекту.

Супровід дизайнера

Підбір декоративних матеріалів для підлоги та стін, підбір сантехніки, підбір освітлення, підбір меблів, обговорення та передача Робочого проекту Виконробу. Додаткові консультації щодо проєкту\виїзд на об'єкт - 1000 грн.

портфоліо

. Індивідуальний дизайн інтер'єру може стати предметом для захоплення і наслідування, створить гармонію між Вами та Ваших житловим простором!