FAQ

Поширені питання

Зв'язатись з нами

Для чого потрібна візуалізація?

Що таке візуалізація, навіщо вона потрібна? Якщо Вас беруть сумніви, чи потрібно Вам до робочих креслень візуалізація, то звертаємо Вашу уваги на деталях нижче. Так, проєкт з візуалізацією дорожчий, оскільки над ним працює не лише архітектор, а й дизайнер, і часто дійсно варто задуматись, чи потрібна Вам чітка продумана картинка з врахованими деталями творення інтер'єру. Це залежить від Вашої мети: якщо у Вас є хороша здібність уявити усі поєднання кольорів, фактур, декоративних елементів в конкретному просторі, і час, щоб усе це застосувати відповідно до робочих креслень - тоді Вам візуалізація дійсно не потрібна. Також Вам візуалізація не потрібна, якщо Ви хочете найпростіше житло, з тих чи інших причин Ви не маєте конкретних побажань і планів (чи тимчасове житло, чи в оренду і тд). Є також і компроміс, якщо у Вас житло не маленьке за площею, Ви можете скомбінувати: для деяких приміщень робити візуалізацію, для решту - ні (наприклад, візуалізація для кухні, вітальні, дитячої, а для коридору та спальні - ні, або навпаки:)

Наочність просторового рішення

Часто важко "втримати в голові" ідеї та їх поєднання щодо творення дизайну приміщення,і далеко не часто картинка дизайну, яку Ви побачили у каталозі чи інтернеті підійде саме під Ваше приміщення, тому візуалізація допомагає спланувати та зафіксувати усе в деталях, дає Вам побачити ваше житло у майбутньому в результаті реалізації.Тобто візуалізація допомагає чітко побачити відповідність планування, зонування, конструктивних елементів, дозволяє переконатись у відповідності загальній стилістиці. Дає можливість наочно побачити поєднання фактур, матеріалів, кольорів, декоративних елементів.

Освітлення важлива складова дизайну інтер'єру житла. Візуалізація дає змогу якнайкраще опрацювати дизайн з врахуванням різного освітлення кожного приміщення у Вашому житлі чи робочому просторі.

Візуалізація - це кінцева мета, яка оформлена на "чернетці". Краще вносити зміни і бачити кращий результат на чернетці, ніж вносити зміни в процесі ремонту на стінах:)

Чим відрізняються пакети послуг між собою?

Пропонуємо на вибір три пакети послуг - Технічний, Індивідуальний та Стиль. Яка між ними різниця окрім ціни? По-перше, навідміну від Технічного, пакети Індивідуальний та Стиль включають розробку візуалізацій інтер'єру і у свою чергу відрізняються між собою тим, що в індивідуальному Ваша залученість мінімальна. Ми пропонуємо наш дизайнерський варіант стилістики. Якщо Ви маєте конкретні побажання щодо стилю інтер'єри, маєте приклади, тоді Вам варто обрати пакет Стиль.

Технічний пакет не включає етапу розробки візуалізацій - це інструкція для Вашого ремонту, яка передбачає замість візуалізацій - 3D макет, який дозволяє побачити планування в об'ємі.

Усі три пакети включають супровід дизайнера для допомоги у підборі матеріалів, незважаючи який пакет Ви обрали - ми не лишаємо наших Клієнтів після видання Робочого проєкту, а надаємо клієнтську підтримку, можливі знижки на матеріали від наших партнерів.

Xто ми такі і що робимо? Наше CV:)

дизайнер інтер'єру львів - студія let's design

Що являє собою дизайн-проект інтер'єру?

Якомога детальніший опис побажань.

Це основний етап, з якого все починається. Досвідчений дизайнер інтер'єру, звичайно, запропонує кілька різних варіантів дизайну. Проте для того, щоб він міг створити інтер'єр індивідуально для конкретного замовника, йому знадобиться детальна інформація. Адже дизайн інтер'єру - це сумісна творча робота дизайнера та господарів житла.

Яка інформація знадобиться дизайнеру інтер'єрів.

Для того, щоб створити для Вас оптимальний дизайн житлового простору, дизайнеру необхідно знати:

 • Побажання за кількістю і типом меблів в кожній із зон житла (кімнати, коридoр, кухня, ванна й тд);

 • Розпорядок дня абсолютно всіх членів родини;

 • Фотографії дизайнів інтер'єру, які візуально дуже подобаються і які не подобаються взагалі;

 • Побажання щодо технічних особливостей ( вентиляція, сигналізація «розумний дім» тощо);

 • Бюджет на ремонт.

Узгодження всіх цих моментів — це основа початку роботи над проектом. Якщо виникли протиріччя, наприклад, побажання замовника виходять за рамки виділеного бюджету, досвідчений дизайнер інтер'єру завжди може підказати, який варіант можливий для реалізації за таку суму, а який — ні. На основі цих даних дизайнер створить не абстранктно зручний шаблонний план, а комфортний простір індивідуально для замовника з урахуванням всіх його потреб.

Що відбувається на етапі планування

Планування проекту — це 2D креслення квартири, які показують розташування стін та меблів, з урахуванням інформації замовника щодо його потреб та побажань, розпорядку дня всіх членів родини, вимоги до меблів, тобто уся інформація що була надана дизайнеру. Саме на стадії планування дизайнер закладе ті самі розміри меблів, які підійдуть під ваш бюджет. Дизайнер інтер'єру повинен знайти оптимальний баланс ціни і якості. Саме дизайнер знає багато ньюансів, які можна обійти, уникаючи помилок. Наприклад, що зайві 10 см кухні можуть збільшити її вартість до 40%

Візуалізація проекту дизайну

Це 3D-фотореалістичне зображення дизайну інтер'єру в об'ємі на основі плану, ціль якого, якомога точно показати матеріали оздоблень та меблів. Тому якщо навіть в процесі відбудуться зміни, можна буде з легкістю підібрати подібні матеріали.

Робочий проект

Технічна документація (креслення для ремонту) - це максимально детальний проект для підрядників з кресленнями, специфікаціями, розгортками, розрізами, прорахунками.

Що конкретніше включає в себе робочий проект
 • План розміщення меблів;

 • План демонтажу;

 • План перегородок;

 • Схеми розташування розеток, освітлення;

 • План стелі;

 • Розгортки стін;

 • Креслення індивідуальних декоративних елементів інтер'єру;

 • Специфікації декоративних матеріалів

Дизайнери інтер'єру let's design – це оптимізація часу, бюджету та комунікацій між майстрами та успішною реалізацією задумів та бажань замовника!

Які етапи роботи та строки?

Зустріч | Обміри

Знайомство, обговорення побажань та пропозицій. Виїзд на об'єкт, обміри.

Планування | 14 днів

Розробка декількох різних варіантів планування, в залежності від можливостей приміщення та Ваших потреб.

Концепт-дизайн проекту

Огляд інтер'єрів, декоративних матеріалів, каталогів, підбір деталей інтер'єру разом із дизайнером, відповідно до побажань та бюджету.

Візуалізація | 30 днів

Розробка детальних візуалізацій приміщень - стилізоване облаштування, меблювання, освітлення та оздоблення.

Робочий проект | 15 днів

Розробка пакету детальних робочих креслень.

Супровід дизайнера

Налагоджена комунікація з підрядником, що веде об'єкт, підбір матеріалів.

Dream

© Let's design studio| Designed by Colorlib